Hakkımızda

“Kaliteli Mobilya Aksesuar İmalatı”


1992 yılında 120 m2 alanda başlamış olduğu mobilya ve aksesuar üretimini kalitede ödün vermeden geliştirerek bugün 1000 m2’lik alanda üretime devam etmektedir. Satış öncesi ve sonrasında sağladığı müşteri memnuniyeti ile farkını ortaya koyan LAGİNA MOBİLYA, müşterilerinin ihtiyaçları doğrultusunda kendisini sürekli yenilemekte ve gelişimiyle Türkiye’deki mobilya sektörüne yön vermektedir.

LAGİNA MOBİLYA ürün gamında; modern tarzda Masa&Sandalye, Portmanto, Orta sehpa, Zigon, Tv Sehpası, ev aksesuarları ve tamamlayıcı ürünlerden oluşan zengin bir çeşitlilik yer almaktadır. LAGİNA MOBİLYA kullanıcılarına sunulan zengin renk ve farklı aksesuar çeşitlerine sahip mobilyalarıyla, farklı ürünleri birbiriyle kombin yapmak çok kolay…

Zengin ürün çeşitliliği, kaliteli, şık ve modern tasarımlarını cazip fiyatlarla sunan LAGİNA MOBİLYA, hızlı sevkiyatı ile tüm kullanıcılarına kısa sürede teslimat sağlamaktadır. LAGİNA MOBİLYA birinci önceliği kalite ve müşteri memnuniyeti olmak kaydı ile siz değerli müşterilerimizin isteği doğrultusunda kalite ve estetiği daha da geliştirerek hizmet vermeye devam edecektir.

VİZYON

Uygun fiyat politikamız ve ürün kalitemizle sektördeki etkinliğimizi devam ettiriyoruz. Kendini sürekli müşterilerin ve sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yenileyen ve geliştiren bir marka olarak, yeni hedeflerimizle emin adımlarla ilerleyişimizi sürdürüyoruz. 1000 m2 olan üretim yerimizi gelecek yıllarda büyüterek, öncelikle ege geneli tüm illerde ve daha sonra Türkiye genelindeki tüm kullanıcılarımıza ulaşmayı hedeflemekteyiz.

MİSYON

Sunduğumuz modern ürün ve hizmetleri; kalite, uygun fiyat ve müşteri odaklı yaklaşımımızla tüketicilerimizle buluşturmak. Satış öncesi ve sonrası hizmetlerimizle müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmak.

“Çobanoğlu Mobilya kuruluşudur.”

Open chat
1
Merhaba;
Lagina Mobilya ya Hoş geldiniz.
Bağlanmak için tıklayınız